| BeatriceKnowles a întrebat:

Heelp pls. Am instalat noua versiune Yahoo Messenger 11. Problema e ca nu-mi mai place, si as dori sa revin la Yahoo Messenger 10 beta, insa nu merge, am descarcat YM 10 Dar imi spune ca versiunea mea de mess este mai noua decat cea pe care vreau so instalez. deci aici vine intrebarea : Cum reinstalez YM 10? pls help.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Control Panel
Uninstall ( Programs and features pentru Win 7 ) - dezinstalezi Y! Messenger
Instalezi Y! M 10 si totul o sa fie ok.

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Intri in control pannel stergi tot ce tine de yahoo, yahoo messenger, yahoo toolbar dupa te duci in program filles si stergi folderul yahoo si instalezi yahoo messenger 10

| SamSon a răspuns:

Dezinstaleaza prima oara Y! M 11 si apoi reinstaleaza Y! M 10 beta

| Plague a răspuns:

Dezinstalezi yahoo messenger 11 intai (control panel - add/remove programs. Scapa si de toolbar in caz ca l-ai instalat; dupa ce ai facut asta o sa poti instala 10 fara probleme.

| johncena2010 a răspuns:

Mai intai intri in Start-Control panel-Add or remove programs-Yahoo messenger, dai click pe el si remove, iar apoi poti instala orice alt yahoo messenger vrei happy

| Lady a răspuns:

Ai incercat sa dezinstalezi Y! M 11?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuu
dezinstaleaza
du-te la Start apoi la Control Panel dupa aia la Remove or Add programs
si cauta in lista messul 11
dezinstaleazal apoi baga 10
sigur va merge happy
succes

| carmmnen a răspuns:

Pai...cred ca trebuie sa dezinstalezi prima data Yahoo Messenger 11 si abia apoi sa instalezi YM10