| tal4556 a întrebat:

Hei, am luat o cartela de la telekom cu net nelimitat si mi-au dat mesaj ca trebuie sa instalez ceva ca sa am net, nu le-am instalat si nu am avut net ziua aia, ieri, dar acum am, poate pentru cateva ore. Ce sa fac? Trebuia neaparat sa le instalez?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Odată ce ai o cartelă nouă, providerul îți va trimite automat niște setări, adică un fel de driver.
Probabil ai restartat (sau a făcut-o el automat) telefonul și driverul s-a instalat.

| Lioana a răspuns:

Daca ai dat restart la telefon posibil sa ți se fi instalat automat setarile si de aceea iti merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da trebuie instalate