| RebecaBaws a întrebat:

Hei am nevoie de ajutor urgent! Nu imi merge messengeru deloc, adica il deschid si jos in bara imi arata gen emoticoonu ala cum as fi online dar nu imi apare fereastra. am incercat sa il instalez si sa il dezinstalez pe putin de 20 de ori laughing. ce pot face?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori nu merge deloc, ori il deschizi? Ca sa iti arate emoticonul galben trebuie mai intai sa introduci user si parola. Daca nu, emoticonul din taskbar ar trebui sa fie gri. Care dintre ele e pana la urma?

| RebecaBaws explică (pentru anonim_4396):

Emitoconul e gri...