| BooGy96 a întrebat:

Hei, am o placa video Radeon HD 6850 si de curand am instalat o alta versiune windows 7 [ am trecut de la ultimate la home premium] si dupa instalarea tuturor programelor[ antivirus;prog. pentru. muzica,filme,imagini; jocuri, etc.] am incercat sa ma joc si jocurile mele se vad in ceata si putin turtite si desemenea neclare, totodata si calculatorul merge foarte greu. Aveti vreo solutie ?

1 răspuns:
| eucumine010 a răspuns:

Instaleaza driverele pentru placa video. http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx