| Ioana9999999 a întrebat:

Hei. am o problema la PC. nu se mai aud boxele. am crezut ca e pe mute sau ceva, dar cand am dat la Advanced Volume Controls imi spunea "There are no active mixer devices available. To install mixer devices, go to Control Panel, click Printers and Other Hardware, and then click Add Hardware. am facut asta si imi spune ca nu a putut instala pentru ca nu avea software-ul necesar. nu am avut cd sau altceva atunci cand mi-am luat boxele, deci habar nu am ce sa fac acum. heeeeeeelp,

2 răspunsuri:
| Vladutzutvi a răspuns:

Incearca sa reinstalezi ddriverul audio al pc-ului, poate o sa mearga, la mine a functionat.

| Ioana9999999 explică (pentru Vladutzutvi):

Habar nu am cum sa fac asta laughing