| Cartarescu_Denisa_1998 a întrebat:

Hei am si eu o intrebare, dupa cum stiti în ultima perioada pe magazin play pe Android se pot cumpara aplicatiile și cu contul Orange.Dar nu inteleg, de unde ti se ia bani, de exemplu daca aplicatia costa 20 lei și eu am 5 euro in telefon nefolositi imi ia de acolo sau de unde? Pentru cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| zoltan119 a răspuns:

Dacă ai credit pe telefon se extrage valoarea de pe cantitatea de credit pe care o ai, și dacă ești pe abonament se adaugă ca și cost suplimentar la emiterea facturii

| Cartarescu_Denisa_1998 explică (pentru zoltan119):

Si cam cat credit ar trebui sa am ca sa descarc o aplicatie de 20 lei