| Pusheen a întrebat:

Hei! Am un abonament la Orange care are si MB pentru internet. La cat apelez ca sa vad cate minute si cati MB mai am? Am incercat la 415 dar imi spune doar cat am avut de la inceputul lunii, si am folosit internet si minutele dar nu imi apare ca s-au scazut din ele. Problema e ca vrea sa stiu pentru ca nu vreau sa fac cost suplimentar. Stie cineva la cat trebuie sa apelez?

Răspuns Câştigător
| CristiSeeker a răspuns:

Apeleaza *100# si urmeaza instructiunile. Sau, mai bine, fa-ti un cont pe orange.ro pentru a iti monitoriza abonamentul mai eficient.

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Serviciul Cronos, apelabil fie la 415 fie la *115# iti ofera informatia, orientativ, cu resursele pe care le mai ai din cele incluse in abonament, la o anumita data si ora. Daca abonamentul tau a suferit o modificare recenta sau se afla in primele zile de la emiterea unei facturi, serviciul nu este disponibil decat dupa 48 de ore de la modificarea respectiva sau emiterea facturii, dupa caz.
De asemenea, asa cum spune si @CristiSeeker, iti poti crea un cont online si ai acces la toate informatiile despre abonamentul tau.

O zi buna,

Orange Helpers