Întrebare recomandată | IamJoKeR a întrebat:

Am vrut sa cumpar mafia 3 cu paysafe si pe bonuletul acela nu apare decat tranzactie reusita iar pe email tranzactie nereusita Această achiziție a eșuat. Steam nu a reușit să accepte plata de la furnizorul tău de plăți.

Notă: când achiziționezi cu paysafecard, asigură-te să nu închizi fereastra de finalizare a achiziției.

Dacă observi o tranzacție pentru această achiziție în extrasul tău de cont, va fi eliminată când furnizorul tău de plăți rezolvă tranzacția sa. Steam nu a acceptat fonduri pentru această achiziție.
Cum imi pot recupera banii?

Răspuns Câştigător
| MagicOneT a răspuns:

Https://www.paysafecard.com/ro-ro/ajutor/formular-de-contact/

Le scrii un email sau ii suni, te vor indruma ei mai departe.