| alma2013 a întrebat:

Hei,buna la toti vreau si eu sa stiu cum pot sa ajustez setarile telefonului meu pentru a putea intra pe internet a fost codat pe Orange acum este pe cosmote sa nu uit sa specific telefonul se numeste Samsung GT-E2230 vreau daca se poate raspunsuri cat mai rapide ofer fundita multumesc

Răspuns Câştigător
| 7uPCR7 a răspuns:

Trimite mesaj gol la 4777 si iti trimit ei setarile dupa care stinge telu si aprinde-l iar... daca nu fa-le manual depe www.cosmote.ro

| alma2013 explică (pentru 7uPCR7):

Si cum procedez pe site-ul cosmote?

| alma2013 explică (pentru 7uPCR7):

Si cum procedez pe site-ul cosmote?

| 7uPCR7 a răspuns (pentru alma2013):

Pai te uiti acolo la instructiuni unde te pune sa intri in ce menirui acolo te duci si tu si le faci odata cu pc-ul..sau daca nu intelegi intra pe youtube si iti arata pe viu..ms pentru funda:***