| AndreeaCristina31 a întrebat:

Hei bunaa! am o problema cu browser-ul [ chrome ]. de ieri mi se tot inchide din senin, se incarca greu si imi tot apare "shockwave flash has crashed " ce sa fac? :S

2 răspunsuri:
| 74Alex74 a răspuns:

Sterge memoria chache. Daca nu merge sterge-l si reinstaleazal.

| Mogos_Daniel_1989 a răspuns:

Mergi la setari. apoi vezi ca undeva trebuie sa fie add-ons, plugin sau ceva de genul. Apoi dupa ce il gasesti dezinstalezi Adobe shockwave.
Daca nu il gasesti in meniul browserului..mergi la start apoi control panel-apoi remove applications. apoi cauti Adobe shockwave player si il dezinstalezi.
Dupa ce il dezinstalezi este foarte posibil sa nu mai poti jca jocuri online sau vedea continutul unor site-uri care folosesc tehnologia flash.
Este o idee buna ca dupa ce l-ai dezinstalat sa caut pe internet o versiune mai noua de shockwave si sa il instalezi din nou. happy