| Rony56 a întrebat:

Hei! care a fost primul gta pana la ultimul care e gta 5. dar vreau sa stiu cu gta liberty city vice city si san andreas macar in ordine care au fost facute

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=1oARcWWtjgQ dupa asta a mai urmat inca 2 in care vedeai de sus 3º din aceasta categorie avea grafice mai bune apoi a venit randul lui GTA III, gta vice city, cta liberty city stories, gta china town tot pentru psp, gta san andreas, gta IV, gta ballad of gay tony, gta the lost and dammed si ultimu gta V.

| Rony56 explică:

Mda