| Crisstinayy12 a întrebat:

Hei! Cine stie unde as putea sa imi incarc cartușele de la imprimanta?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Depinde din ce oras esti, cu siguranta ai prin preajma cel putin 1-2 centre care se ocupa cu asa ceva, indiferent daca sunt cu jet de cerneala sau tonere de la imprimanta laser.
de obicei exista centre specializate doar pe asa ceva, pe refill sau sunt serviceuri IT care repara calculatoare, imprimante si scrie pe banner ca incarca cartuse etc trebuie doar sa calatoresti prin oras si sa fii atenta, sa cauti.

| bmerry a răspuns:

Eu le reîncărcam singura intr-o perioada. Poți căuta pe net rezerve reîncărcabile conforme cu modelul tău de imprimanta, sa le comanzi și sa le reincarci personal. E mai ieftin asa.