| Zurliy a întrebat:

Hei, contul ăsta e vechi și nu mai știu nici parola și îl am făcut pe vechea adresa de mail pe care nu am confirmat-o, am reușit să dau log-in cu contul de Facebook. Cum îmi pot schimba emailul și parola în aceste condiții? Mersi mult.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu reusesti vorbeste cu administratorii TPU, si eu am avut o problema similara. Nu imi puteam sterge nici o intrebare sau raspuns deoarece imi cerea confirmarea de email, pe care nu il mai stiam. I-am rugat sa imi shcimbe emailul vechi cu cel nou (parola nu am nevoie ca ma conectez cu Facebook-ul) si in foarte scurt timp m-au ajutat.

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Din setările contului tau.
Aici https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente la punctul 2 gasesti răspuns.