| RaLuX_5234 a întrebat:

Am de facut o prezentare in PowerPoint si nu stiu cu sa pun slide-urile pe muzicathinking Ma ajuta cineva?puppy dog eyes Merci! happy

2 răspunsuri:
| ZethOfficial a răspuns:

Inserare-filme si sunete-sunet din fisier(Romana)
Insert-movies and sounds-sound from file(Engleza)
Nu-i asa greu, SUCCES!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de duci acolu sus la inserati si dai la filmulete si sunete. Dai sunet din fisierul... alegi melodia apoi dai la dispozitiv nou si este o sagetica. Apesi pe sagetica aia si dai la animatie particularizata. Apoi intr-un chenar iti apare melodia. Apesi pe melodie si dai sa porneasca de la inceput si mai jos alegi dupa cate dispozitive sa se termine. GAta FUnda?