| lollopop a întrebat:

Hei. Deci am windows 7, mess 11 si nu pot sa intru sa vad arhiva conversatiilor. Imi zice "This web application requires Javascript. Please enable it in your browser preferences.". Ce trebuie sa faac? X_x.

8 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

E instabilă versiunea 11 de mess

| xXyOnutZhXx a răspuns:

Reinstaleaza mess-ul cred ca o sa iti mearga pentru ca si mie mi-s-a intamplat si asa am rezolvat problemabig grin

| xXyOnutZhXx a răspuns:

Incearca sa iti downloadezi yahoo messenger 10 http://www.downloada2z.com/windows-2/internet/yahoo-messenger/ poate o sa mearga:|

| EternaLove a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ai java instalat. Daca il ai deja incearca sa instalezi ultima versiune si ar trebui sa mearga dupa. Sper ca te-am ajutat happy

| DirTek a răspuns:

Java si Javascript n-au nicio legatura oameni buni.

Incerci sa vizualizezi arhiva in browser sau in aplicatie?
Daca e in browser, ce browser folosesti? Trebuie activat Javascript din setari.

Daca incerci sa vizualizezi din aplicatie, incearca un reinstall.

| lollopop explică:

Am java!

| lollopop explică:

Deci frate. Eu intru pe mess, apas pe Contacts apoi pe Conversation History si nu ma lasa sa vad arhiva. Am reinstalat messu` si tot nu merge.

| darkblast a răspuns:

Ai java instalat? daca da
ar trebui sa mearga