| anonim_4396 a întrebat:

Hei!
Eu m-am uitat la MyLittle Pony și îmi place de Rerity, și vreau să o cunosc. Înțeleg că nu are telefon acolo, dar măcar în Equastria girls are. Îmi dă cienva numărul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

| D3I3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar îți mulțumesc enorm. O să apelez cândva numărul. Îți dau și funda!

5 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Notează

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oameni care nu au ce face si pun intrebari la misto pe TPU happy

| devilshelp a răspuns:

Din pacate nu au telefoane, iar daca au nu le poti contacta, altfel toti copiii le-ar suna si nu ar mai putea sa filmeze episoade. Scuze sad