| MarisaLorelai1998 a întrebat:

Hei! Imi spuneti, va rog, citate frumoase despre fotbal?

Răspuns Câştigător
| DamianTPU a răspuns:

1. Intotdeauna băteam loviturile de la margine, pentru că dacă primeam mingea înapoi eram singurul jucător nemarcat.

2. De ce să nu poţi învinge un club foarte bogat? Nu am văzut niciodată o geantă plină de bani înscriind goluri.

3. Calitatea este inutilă fără rezultate. Rezultatele fără calitate sunt plictisitoare.

4. Foarte puţini fotbalişti ştiu ce trebuie să facă în momentul în care nu sunt marcaţi. Câteodată le spui jucătorilor: acel atacant e foarte bun, dar nu-l marca.

Sper ca ti-am fost de folos, al doilea citat mi se pare genial.

| MarisaLorelai1998 explică (pentru DamianTPU):

Iti multumesc!

| DamianTPU a răspuns (pentru MarisaLorelai1998):

Stai calm! happy