| adela2012 a întrebat:

Hei. In curand va fi ziua mea de nastere. Aveti cateva idei unde as putea sa ies prin Bucuresti in afara de mall si parc?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de varsta pe care o ai, daca ai mijloc de transport personal, daca ai familie sau prieteni pe care doresti sa-i inviti, si care este bugetul alocat.

| Clorox a răspuns:

Seara iesi pe acoperisul blocului, ziua nu stiu, cumpara si tu niste lumanari si stai pe acoperis seara cu prietenii tai, mai cumperi si niste rontanele si te gandesti ca s-a mai dus un an din viata ta! laughing
Glumesc, iesi pe acoperis, seara este super!

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Pai tu nu ai imaginatie? iesi singura? Mai bine comandati si tu o pizza acasa decat sa iesi singura. Exista restaurante, cluburi, iesi la o cafea. exista o gramada, sau poti vizita muzeuri etc

| adela2012 explică:

Fratee, nu ies singura, ci cu prietenii. Nu am mai mentionat asta, deocarece nu credeam ca exista persoane atat de reduse mintal incat sa nu isi dea seama

| AFR81 a răspuns (pentru adela2012):

1. Foarte urat ca jignesti pe cineva care iti raspunde la intrebare.
2. Exprimarea ta e defectuoasa, trebuia sa te astepti ca lumea sa nu inteleaga.
3. Avand in vedere punctul 1, n-o sa-ti raspund.