| razvir666 a întrebat:

Hei! M-am uitat recent la un film (nu pentru adulti) si tot imi apareau reclame pentru a porni filmul.Nu le-am accesat dar se deschideau singure. Dupa ce am termiant de vizionat filmul acele reclame au continuat sa apara peste tot si Youtube si peste tot.Mentionez ca nu sunt reclame din alea obisnuite care sunt puse acolo de cineva ci sunt mai mult ca un virust.Ma poate ajuta cineva sa scap de ele?

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Un antivirus bun e posibil sa te scape de ele. Daca nu, doar daca reinstalezi windowsul.
Asta se intampla pentru ca te uiti la filme pe net, lucru care e in primul rand ilegal si in al doilea rand iti fac astfel de probleme (pentru ca ei castiga bani de pe urma reclamelor care ti le arata tie). Daca vrei film online fa-ti un abonament pe un site precum Netflix si ai acces si la o gama larga de filme, si la calitate buna, si legal... In plus nu e mai scump decat un abonament TV si nu are nici reclame.

Răspuns utilizator avertizat