| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Mi-am cumparat un cuptor cu microunde si pe manualul de utilizare spune sa nu utilizez un prelungitor, dar daca folosesc unul din acela cu 3 prize,stiti in care pot sa bag mai multe,pentru ca nu pot sa folosesc nicaieri in casa o singura priza, multumesc (:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe toate electrocasnicele scrie sa nu folosesti prelungitor, dar la toate cablul este foarte scurt. Poti folosi, dar atentie, sa fie din cel mai rezistent, nu care se topeste repede.

1 răspuns:
| hummmer a răspuns:

Incearca cu un triplu stecher, nu din acela cu cablu.