| Stoleru_Andrei_1975 a întrebat:

Hei spuneti-mi si mie cat de bun este laptopul asta pentru jocuri Acer Aspire 5749Z-4809 - 15.6" - Pentium B960 - Windows 7 Home Premium 64-bit - 4 GB RAM - 500 GB HDD si as dori sa-mi mai spuneti ce fel de laptop ar trebui sa am ca minecraft sa imi mearga super bine ca pe calculatorul lui iRaphahel daca il stiti ca imi merge cu un ditamai lag si cand am incercat sa mai pun si shader so blocat toata imaginea cu minecraftlaughing dar chestia este ca as vrea sa-mi mearga minecraft ca la iRaphahell cu sau fara shader si sa-mi spuneti ce laptop as putea sa-mi cumpar puteti lasa un link cu ceva laptopuri dar sa nu fie mai scumpe de 2.000 lei (20 de milioane)

Răspuns Câştigător
| rgx a răspuns:

Http://www.altex.ro/......ddr3-linux mai bun de atat nu am gasit are 128 bit la placa video... pana in 2000 lei e greu sa gasesti laptop pentru. jocuri! am depasit putin bugetul dar merita...

| Stoleru_Andrei_1975 explică (pentru rgx):

Pe laptopu asta care mi l-ai dat tu o sa mearga mai bine?

| rgx a răspuns (pentru Stoleru_Andrei_1975):

Tu joci jocul online? poate sa fie si de viteza de la net, laptopul pe care ti-l am prezentat e mai performant decat al tau cu mult si atractiv la pret.

4 răspunsuri:
| Cipri99 a răspuns:

Tu vrei laptop doar pentru minecraft, ce pc ai sau laptop acuma?

| Stoleru_Andrei_1975 explică (pentru Cipri99):

Pai am laptopu ala de mai sus si m-am apucat recent de minecraft si imi place si nu m-as lasa de el prea curandwinking