| IssabellaLoLa a întrebat:

Hei!
Stie cineva cum se poate (daca se poate)trimite cerere de prietenie de pe o pagina de facebook.Am o pagina si vreau sa etichetez pers. intr-o anumita poza,si nu imi apareau decat alte pagini...
Cred ca e posibil sa ai prieteni la o pagina, pentru ca, la alte pagini vazute de mine sunt fel si fel de persoane etichetate... Funda+VOT

1 răspuns:
| Akid a răspuns:

Nu se poate. poti eticheta doar pagini si persoane care iti apreciaza tie pagina.