| aria1996 a întrebat:

Hei! Stie cineva in cat timp ajunge un colet din Insulele Canare in Romania?
Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca e vorba de un iubit, catel, aur, diamante, fonduri de milioane, donatii, mosteniri sau alte alea, poate fi asa-numita escrocherie nigeriana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi trebuie să scrie în momentul în care comanzi.

| aria1996 explică (pentru anonim_4396):

Nu am comandat nimic. Trebuie sa primesc un colet/pachet/cutie
Si au trecut deja mai bine de 3 saptamani

| NLS a răspuns (pentru aria1996):

Persoana care trimite nu a cerut un numar de urmarire?
Ar fi cazul sa sunati la serviciul de transport (DHL, posta, curier, etc)

| aria1996 explică (pentru NLS):

Mersi frumos asa voi face.

| aria1996 explică (pentru NLS):

Mi.a zis ca ii dadea un numar de urmarire doar daca ar fi fost un colet cu livrare urgenta... si e trimis teoretic prin posta