| Gabriella_Anna_Cristinna_1999 a întrebat:

Am intrat sa văd acum cat timp a fost online un prieten pe Facebook și de cate ori intri, uneori îmi apare " activ acum 1 minut ", dacă intru după un minut tot așa îmi apare, am mai intrat după un minut și tot așa scrie " activ acum 1 minut ", de ce tot apare asta? 6 minute la rând tot așa apare. nu înțeleg.

3 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Iti apare deoarece el a oprit chat-ul pentru tine. Adica s-a pus pe invizibil doar pentru tine sau pentru toti prietenii lui. O sa vezi, daca ii trimiti un mesaj, o sa fie,, delivered" nu,, send" happy

| LexTerOp a răspuns:

Poate ca a dat sa iti apara offline in chat, adica sa nu il vezi ca este online, asta cred ca ar fi singura explicatie, cam asa imi apare si mie cand altii dau offline in chat, cu placerewinking