| Dede315 a întrebat:

Am o intrebare legata de facebook. poate vi s-a intamplat si voua. Imi apare la jurnalul de activitati ca am dat like la diverse pagini sau postari pe care chiar nu le stiu, dar de fapt nu am fost eu. Cum e posibil asa ceva si ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai un virus.
Rulează un antivirus actualizat la zi sau reinstalează s.o.

| MariSanda a răspuns:

De fapt, am tot vazut chestii dintr-astea in care faci nu stiu ce pe niste site-uri si iti da 1000 sau cate o fi de like-uri, fiindca si mie imi apar uneori pagini la care nu am dat like si nu stiu ce-s cu ele.