| DubleL a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul. M-am logat pe contul meu si mi-a a aparut ca se incarca. Apoi a aparut o pagina alba. Nu inteleg ce s-a intamplat, deoarece pe telefon ma lasa sa intru la mesajele pe fb, dar sa imi vad profilul si notificarile nu. Imi da eroare. Nu stiu ce s-a intamplat. Va rog ajutati-ma! Raspuns urgent!

2 răspunsuri:
| Denisior a răspuns:

Facebook-ul da [EROARE] la multi! Nu stiu ce se intampla cu el. Am auzit ceva
in genul ca Google incearca sa-l ajunga pe Facebook ( sau invers ) O zi placuta :3

| DubleL explică (pentru Denisior):

Da. dar deja asta e a doua zi cand nu pot intra pe fb... sad