| fane123fane a întrebat:

Hei TPU am omica mare problemahappyTot ce imi downloadez se deschide in program zip, care l-am downloadat fara sa vreau, as vrea sa stiu cum as putea sa il dezinstalez fiindca nu reusesc sau cel putin sa imi spunet si daca se poate sa imi dati si linkul de unde imi pot lua un alt program pe gratis care sa imi deschida programele downloadate adica cel putin sa imi poata dechide jocuri pls si merci!

Răspuns Câştigător
| L3xus200x a răspuns:

Buna, poti sa il stergi din start/control panel/add or remove programs. un bun program de deschs jocuri este daemon tools http://en.softonic.com/s/daemon-tools