| awesomedavid a întrebat:

Hei TPU am un abonament si mi-am activat casuta vocala la cosmote bun acum va intreb costa ceva daca vreun prieten ma suna si se activeaza mesageria vocala si transmite un mesaj vocal? sa-mi spuneti cat ms anticipat
funda app.

Răspuns Câştigător
| Mustache a răspuns:

Salut.Daca un prieten te suna si il prinde casuta vocala tu nu platesti nimic, dar prietenul tau o sa plateasca.

P.S:tu o sa primesti in fiecare luna cativa eurocenti(depinde cati de multi iti lasa mesaje...)
AAaa si cel putin cred eu asa ambig grin
Funda?