| Nicole96_1755 a întrebat:

Hei TPU, am un laptop Acer aspire e1-510 cumparat de curand si problema este ca nu merge instalat windows 7, ce trebuie sa schimb in bios pentru a merge imi trebuie un program anume?

3 răspunsuri:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Poti merge pe varianta de install de pe un stick usb. Ai un link mai jos care iti rezolva problema. Pentru drivere poti instala Driver Booster, ca sa-ti fie mai usor, sa nu ai erori. Bafta!

http://community.acer.com/......d-p/218421

| 2Low a răspuns:

In ce sens nu merge instalat?
Te referi ca nu booteaza cd-ul sau ce?

Lasa raspuns.

| ionut7x7 a răspuns:

Nu merge pentru ca nu supoarta windows 7 am si eu si merge doar pe windows 8 si linux
FUNDA*