| andreutssa20 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3 iar acum cateva zile l-am scapat pe gresie si s-a spart ecranul dar touch-ul mergea la fel de bine. Bun...am fost cu el la reparat mi-a schimbat sticla(geamul) nu stiu cum sa-i zic dar problema este ca acum se misca mai greu... nu stiu parca nu mai face bine contact cu touch-ul. Stiti cumva care ar putea fi problema?

Răspuns Câştigător
| Striker14 a răspuns:

Daca ai fost la un service "de la coltul blocului", normal ca habar n-au aia sa repare ceva si ramai pagubit. Daca ai reparat la un service "calumea" (Orange Shop, Germanos sau service-uri autorizate), te duci si ii spui sa ti-l repara.
Eu stiu un program care repara problemele de touch din telefoanele Sony (poate merge si la Samsung Galaxy SIII)
http://www.itechdestiny.com/......-download/
Sper ca te-am ajutat :D