| Jem65 a întrebat:

Am un sistem audio micuț de la Serioux model SBHT2100C
Dar am o problema la el
De mult timp se întâmplase ceva si el cand e doar bagat in priza doar bâzâie si nu inteleg de ce subwoofer-ul din el se aude foarte putin chiar daca bass-ul este dat la maxim
Asta este problema si sincer nu prea as vrea sa il duc la un service ca o sa ma coate mult
Aveți vreo idee?
Daca da ajutați-ma!

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Trebuie schimbate mufele jack.

| Jem65 explică (pentru CPAElites):

Imi trebuie un cablu tip RCA ca sa il conectez
Si am încercat cu o grămada de cabluri
La fel

| Beaster a răspuns:

Salut!
Nu știu dacă te ajuta cu ceva dar eu am un sistem HTC5100C la care am avut aceeași problema. Eu unul am schimbat vreo 4 finali și am refăcut lipiturile la subwoofer deoarece de la bass-ul puternic s-a decojit placa happy
Sper ca te ajută cu ceva informația