| EmYyYEmilian a întrebat:

Anu trecut am avut la scoala bursa "bani de liceu" cum se zice, si in ultima luna de scoala cel mai probabil am pierdut-o de la absente, intrebarea mea este daca mai pot anul acesta sa fac iar de "bani de liceu" daca are vreo legatura cu anul trecut?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nicio legatura stai linistit.

2 răspunsuri:
| curioasa210 a răspuns:

Nu are nici o legatura. Fiecare an scolare este diferit. Ti-a zis cineva vreodata in clasa X de ce ai lipsit anul trecut? Probabil NU! Deci nu are nici o legatura. Stai linistit

| Black13LoL a răspuns:

Nu are. Deoarece in fiecare an iti faci si se anuleaza doar in cazul in care ai un anumit numar de absente. Deci la anul esti liber sa faci din nou.