| BlueDreamsss a întrebat:

Aveti idee de ce nu pot lasa like-uri si comm-uri pe facebook? Imi apare ca atunci cand sunt blocata pentru cateva zile pentru ca am dat prea multe like-uri sau comm-uri, dar chiar nu am lasat mai mult de 10 like-uri pe zi. Ce ar putea fi?

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu iti face griji la toata lumea face asa, am vazut pe facebook un anunt cum ca facebook are ceva probleme tehnice dar se vor rezolva, si eu tot asa am patit de dimineata, tot ca m-a blocat m-am gandit si eu dar dupa am vazut anuntul, sper sa il refaca cat mai repede.

| BlueDreamsss explică (pentru MarianWLF):

Am vazut si eu anuntul acum. Au rezolvat. Multumesc! happy