| Camper123 a întrebat:

Ce pc mi-ati recomanda pentru gaming?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce buget?

| Camper123 explică (pentru anonim_4396):

4000 lei
40 milioane vechi! imi poti spune un pc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Camper123):

Http://www.pcgarage.ro/......st/709401/
Ceva de genul. Nu am facut calcule daca incape in carcasa placa video desi cred ca incape, tu uitate. mai bagi niste ventilatoare acolo normal. Ca idee. Intel trebuie

9 răspunsuri:
| Paddoxe a răspuns:

Cumpara-l pe piese pica mai ieftin si ii spui la operator ca il vrei special pentru gaming si el iti va mai pune niste piese in el si te ajunge ieftin happy

| Catalin_Rosu_1972 a răspuns:

Salut HapPy12! Eu ti-as recomanda dishonored assasin's creed 3 sau celelalte need for speed:the run foarte super dead pool dead space 3 warframe e multiplayer dar super mafia I si II sleeping dogs mi-a placut si imi place si daca mai ai rabdare o luna apare watch dogs si assasin's creed 4 black flag sau need for speed:rivals batman arkman origins bloodstone 007 sau 007 legends counter strike global offensive saint row I II III si saint's row the third.primesc funda?

| Camper123 explică (pentru Catalin_Rosu_1972):

Frate am spus pc nu jocuri ca jocuri stiu o gramada!

| infectieacuta a răspuns (pentru Catalin_Rosu_1972):

Bai da prost esti rolling on the floor omu cere ce sistem i-ar trebui, ce placa video sau cati rami sa aiba pentru a rula jocurile cu calitate mare... da tu vad ca nu prea esti atent, si mai ceri si funda... laughing fa-ne un serviciu, dispari.