| Camper123 a întrebat:

Ce pc mi-ati recomanda pentru gaming?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce buget?

9 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Cele mai scumpe

| Catalin_Rosu_1972 a răspuns:

Salut HapPy12! Eu ti-as recomanda dishonored assasin's creed 3 sau celelalte need for speed:the run foarte super dead pool dead space 3 warframe e multiplayer dar super mafia I si II sleeping dogs mi-a placut si imi place si daca mai ai rabdare o luna apare watch dogs si assasin's creed 4 black flag sau need for speed:rivals batman arkman origins bloodstone 007 sau 007 legends counter strike global offensive saint row I II III si saint's row the third.primesc funda?

| Catalin_Rosu_1972 a răspuns (pentru 0x11111051):

nai nimic bun

| Camper123 explică (pentru Catalin_Rosu_1972):

Frate am spus pc nu jocuri ca jocuri stiu o gramada!

| Camper123 explică (pentru anonim_4396):

4000 lei
40 milioane vechi! imi poti spune un pc?

| infectieacuta a răspuns (pentru Catalin_Rosu_1972):

Bai da prost esti rolling on the floor omu cere ce sistem i-ar trebui, ce placa video sau cati rami sa aiba pentru a rula jocurile cu calitate mare... da tu vad ca nu prea esti atent, si mai ceri si funda... laughing fa-ne un serviciu, dispari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Camper123):

Http://www.pcgarage.ro/......st/709401/
Ceva de genul. Nu am facut calcule daca incape in carcasa placa video desi cred ca incape, tu uitate. mai bagi niste ventilatoare acolo normal. Ca idee. Intel trebuie

| Paddoxe a răspuns:

Cumpara-l pe piese pica mai ieftin si ii spui la operator ca il vrei special pentru gaming si el iti va mai pune niste piese in el si te ajunge ieftin happy

Întrebări similare