| Camper123 a întrebat:

ce pc mi-ati recomanda pentru gaming? dau funda!

Răspuns Câştigător
| DAnc3 a răspuns:

Fal pe piese de la mediadot til asambleaza ei pentru 50 de lei, au preturi incomparabile la piese si daca te priceoi iti faci un pc foarte bun la vreo 1700-1800 de lei.

7 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Ar trebui sa ti-l faci pe piese...nu sa-l cumperi gata facut

| downer2012 a răspuns:

Spune bugetul, si iti fac un pc pe piese, mai bun decat preasambaltele

| Camper123 explică (pentru downer2012):

Buget 4000 lei 40 de milioane vechi!

| downer2012 a răspuns (pentru Camper123):

Atunci ai asa.
I5 4430 haswell
gtx760 cu racire buna
ssd fiabil si de 10x mai rapid ca un hdd
hdd 1tb
8gb ram
carcasa ventilata si frumoasa
sursa modulara(sa nu te incurce la WM, sa poti scoate firele din ea)

http://www.mediadot.ro/wishlist/33035/

| Camper123 explică (pentru downer2012):

Wishlist este firma serioasa? si cum vin piesele vin la mine acasa? (eu stau la tara mi le aduce? )

| downer2012 a răspuns (pentru Camper123):

Nu o sa iti vina piesele.O sa vina direct calculatorul asamblat de ei.Luna aceasta ofera asamblare gratis, cu aceleasi componente.
Ar trebui sa ti le aduca.
Firma e serioasa.

Ei iti vor monta pc-ul astfel nu te vei chinui cu montarea.

Daca e suna-i si intreaba daca trimite coletul in zona unde locuiesti.

| Camper123 explică (pentru downer2012):

Imi va merge gta 5 la detalii maxime (high)?