| Jtedhajaj a întrebat:

Hei TPU, cum poti deveni regizor,adica mai ales regizor in alta tara precum Anglia, adica exista cursuri in Romania sau mai bine spus pot face o facultate in Romania si sa devin actor in alta tara? Adica EU am decis demult ca dupa terminarea studiilor plec din Romania insa abia am intrat la liceu, am mult de munca, adica este o meserie la fel ca si actoria am nevoie de cunostinte treburi?
Gen vreau sa intreb dupa ce as termina facultatea cum mi-as incepe cariera? Sau cat de scump si de greu este sa mergi in Anglia la facultate?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din 2021 o sa ai bete in roate pentru Anglea cu iesitul din UE accesul va fi imposibil pentru o parte din imigranti, doar daca vrei sa fi doctor, asistenta, inginer, chimist. iti ofera viza pe loc in rest poti sa mergi in Scandinavia, e mai bine ca in UK si o viata mai buna. Sau Finlanda lucrezi 4 zile si 3 stai acasa 6h pe zi. Te interesezi tu faci fata situatiei atunci

| Dana1999 a răspuns:

Da,ai nevoie de relatii altfel nu te descurci nici sa stai acolo. E greu de unul singur. Nu mai fi visător! Fii realist! Un actor faimos este faimos din fire, din natura lui si va avea succes in general in lume.