| Alexandra00009 a întrebat:

Dacă am dat o comandă la eMAG miercuri seara când îmi va venii coletul, în cât timp? Precizez că stau în Argeș. Poate veni și sâmbătă?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De obicei vin in 48 ore daca sunt in stoc. Cand ai dat comanda probabil ti s-a facut si o estimare a timpului. Si da pot veni si sambata

| mihai69 a răspuns:

De la eMag primești un mail în momentul când au dat produsul către firma de curierat. În acel mail, ai și un număr de AWB cu ajutorul căruia poți urmări în timp real stadiul expedierii comenzii tale.
(PS nu am primit niciodată colete sâmbăta de la ei).

| Sn4k3 a răspuns:

Ar trebui sa vina vineri, dar poate si sambata.

| untu a răspuns:

Asteptati coletul comandat sambata sau poate luni! Sa fiti atenti ca o sa va sune curierul pe mobil (sper ca ati lasat numarul dvs. de mobil la completarea comenzii) si sa va stabileasca unde trebuie sa va intalniti si sa va puneti de acord!

| floryn1993 a răspuns:

Trebuiea sa fi ajuns, daca nu vine sambata poti suna la ei pentru informati, cel mai probabil cu stocul frunizorul care trimite la ei, acesta este problema celebra in ultimul timp. ( Curierul este si sambata )

| Ωmega a răspuns:

Poate veni si sambata daca comanda a ajuns la depozitul curierului. Daca nu, luni vine sigur happy