| FulgerInfinite a întrebat:

Daca vreau sa imi creez un server de discord e free? Si cum scriu ceva in chat daca am fost invitat, iar daca pun un mesaj ownerul serverului platesc? Si cum pun o poza de profil? P.S pun atatea intrebari ca sunt confuz!

1 răspuns:
| ClaudiuGAMValentin423 a răspuns:

1: Sa creezi un server de Discord este gratuit si nu trebuie Discord Nitro sau cont bancar
2: Nu, nu platesti ceva daca ii intrebi ceva ownerului
3: Te duci la setarile contului, si acolo langa logo apesi pe edit, apoi apesi pe logo-ul ala discord rosu verde cum o fii, si iti apare Explorer si iti alegi ce poza vrei