| Ïønela_Påülä_1997 a întrebat:

Hei TPU, dati-mi idei de suprize pentru prietena mea. Imediat se apropie ziua ei si eu cu încă câteva prietene nu stim ce surpiza sa îi facem... Daca nu aveti idei, măcar spuneti suprize de ale voastre. Mulțumesc! ❤

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!
Pai adunati toate niste banuti si ii luati ceva care chiar isi doreste, gen daca-i place sa se aranjeze niste machiaje, totul depinde de voi, voi o cunoste cel mai bine!

| Danydivahood a răspuns:

Pai acum depinde...presupun ca ai peste 8-9 ani si eu ti-as sugera sa ii luati un parfum foarte dragut daca e genul de fata care se da des cu parfum, o carte, bijuterii, accesorii, haine sau daca ii plac jucariile ati putea sa ii luati ceva foarte mare, moale si pufos. Sper ca te-am ajutat