| Kadamedo a întrebat:

Dupa cum ati vazut la facebook poti sa adauci locatii unde esti sau unde te duci. Dar cum faci sa-ti adaugi o locatie care nu exista in baza lor de date...De exemplu sa pui o locatie in mijlocul unui camp. Sau sa spunem k imi deschid un club sau o cafenea, cum o introduc pe harta acolo cu numele si locatia?

2 răspunsuri:
| AndrewBa a răspuns:

Pur si simplu scrii numele si dai enter.

| Kadamedo explică:

Ma refer daca numele nu e in baza lor de date...de exemplu vreau sa-mi pun k ies la mine in gradina..clar n-am cum sa pun numele pentru ea, trebuie sa o pot pune cumva in baza lor de date