| Jem65 a întrebat:

Hei TPU!
Eu sunt foarte sensibil cu simnul, in sensul ca daca aud un sunet mai puternic, imediat ma trezesc, si as vrea sa imi achizitionez niste dopuri de urechi.
Doar ca sunt prea multe si nu stiu ce sa aleg, as vrea daca puteti sa imi recomandati voi niste site-uri sau modele de dopuri pe care as putea sa mi me iau.
Aceasta intrebare este adresata special celor care su mai folosit sau folosesc dopuri de urechi, si stiu despre ce este vorba.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut de la xiaomi ceva, nu am incercat. Am incercat doar de-alea de spuma. Sunt ok dar na, daca sunt din o anumita spuma mai scumpa sunt mai bune. Dar nu sunt destul sa blocheze sunete. Ca sa nu auzi deloc ar trebui sa porti casti si sa ai ceva sunet. Incearca dopuri de la farmacie si vezi

| RobertRobert55 a răspuns:

Nici dopurile de urechi nu sunt asa bune, de obicei imi cumpărăm de la farmacie, nu au funcționat.