| Ihora_Denisa_2003 a întrebat:

Eu sunt la dansuri populare, și instructorii iau la spectacole doar copii ce au venit dupa mine si dinaintea mea(eu am 6 luni). Ce sa fac c sa ma ia si pe mine la spectacole, ca nu mai SUPOORRTT! PLS HELP! DAU FUNDITA!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca instructorii iau la spactacol copii care au venit in anumite perioade de timp, ci iau copii care stiu sa danseze si cunosc pasii, poate tu inca nu-i stii...
Dar, spune-i mamei sa vina sa discute cu instructorul tau si va asa vei afla adevarul de ce nu te ia si pe tine.

| popescucarmen43 a răspuns:

Poate ca i se pare ca nu esti destul de pregatita si na, poti sa te ambitionezi si sa incerci sa dansezi incat sa fie mandru, poate atunci te va lua, bafta!