| Missem a întrebat:

Hei TPU, mi-am dat comanda de o pereche de papuci Skechers...
Eu port marimea 40 in general și mi-am comandat tot marimea 40. Dar pe internet vad tot felul de măsurători in cm. Eu am 25 și puțin..Ma puteți ajuta cu niște mărimi? Sunt speriata. sper sa nu îmi fie prea mari

2 răspunsuri:
| tombraiderunderworld a răspuns:

Buna. Si eu mi-am comandat niste adidasi si cand mi-am masurat laba piciorului aveam 24, 5 care inseamna marimea 39. ( ca eu atat port ). Deci 25 de cm este bine pentru 40.

| esanatos a răspuns:

Fa conversia in centimetri si vezi ca se potriveste

https://www.qtransform.com/......nte/40.php