Întrebare recomandată | Denisa730 a întrebat:

Pentru dosarul de înscriere la liceu trebuie să fie și copia după buletin si dupa certificatul de nastere legalizate, adică să aibă ștampila si semnătura directorului? Eu as vrea sa imi duc dosarul la liceu si doar copia după certificatul de nastere e legalizată, trebuie să fie legalizată și copia după buletin?

1 răspuns:
| Michaeel a răspuns:

Amândouă trebuie sa fie legalizate. Poți vorbi cu diriginta ta sau sa mergi la școală sa îți stampileze și cealaltă copie.