| patrik986 a întrebat:

Stie cineva unde se achită taxa de inscriere la facultate? Pe siteul facultății nu se specifică.(Oradea)
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca nu raspunde nimeni, mergi la una din bancile BCR, BRD, Banca Transilvania, Raiffeisen și Piraeus Bank si intreaba de contul facultatii. Sa ceri oficiantului (oficiantei) de la ghiseul bancii sa specifice anul de studiu sau pentru ce sunt banii: licenta, masterat. Numele si prenumele complet. Apoi faci o copie si o poti depune fizic la facultate sau prin e-mail daca reusesti sa iei legatura cu ei.

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Toate facultatile au scris undeva IBAN-ul! Daca spuneai ce facultate te ajutam concret. Vino cu informatii!

| patrik986 explică (pentru Salontanul):

Facultatea de Informatică

| Salontanul a răspuns (pentru patrik986):

Ai dreptate! Nu este dat contul ci doar un anunt: http://stiinte.uoradea.ro/articole/anunt-plata-burse
Ai, in schimb, telefoanele:
0 259 408 430 (secretariat)
0 259 408 161 (secretara şefă)

Bula
| Bula a răspuns:

Da telefon la secretariatul facultatii si intreaba-le!

| patrik986 explică (pentru Bula):

De 4 zile sun, dar nu raspunde nimeni.

| patrik986 explică (pentru Salontanul):

Mulțumesc mult!

| Salontanul a răspuns (pentru patrik986):

Multumesc si eu pentru apreciere, vecine!hee hee Sunt din Salonta!

| Salontanul a răspuns (pentru patrik986):

Daca nu raspunde nimeni, mergi la una din bancile BCR, BRD, Banca Transilvania, Raiffeisen și Piraeus Bank si intreaba de contul facultatii. Sa ceri oficiantului (oficiantei) de la ghiseul bancii sa specifice anul de studiu sau pentru ce sunt banii: licenta, masterat. Numele si prenumele complet. Apoi faci o copie si o poti depune fizic la facultate sau prin e-mail daca reusesti sa iei legatura cu ei.