| jessi12 a întrebat:

Stiti cumva cum pot da la facebook sa nu mai primesc deloc mesaje de la cei pe care nu-i am la prieteni? Este in setari undeva, cred.dar nu gasesc. Am vazut la altii ca tasta pentru mesaje nu poate fi accesata daca nu te are la prieteni si asa vreau si eu.

3 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Lângă săgeata aia de unde te deconectezi şi intri la setări, ai un buton cu un lacăt.

http://i.imgur.com/RSMrH39.png

Dai pe el şi pe " cine mă poate contacta ". Schimbi de la " filtrare simplă " la " filtrare strictă ".

| RobertSteaua02 a răspuns:

Pai...du-te pe pagina de facebook a celui care vrei sa nu-ti mai trimita mesajele, iar acolo, langa "Mesaje"sunt 3 puncte(...).Dai acolo si apoi dai Blocheaza!winking Funda?

| jessi12 explică:

Da,am dat asa..doar ca tasta de mesaje inca poate fi accesata...numai ca mesajele intra in folderul "altele". Multumesc, oricum!