| Rioh a întrebat:

Tocmai mi-am luat MudBox varianta free si nu pot sa il instalez. Adica intru in instal fac primi doi pasi imi spune ca va ocupa 0 bytes din 30 Gb pe care ii am si singurul buton pe care ma lasa sa apas este cel de pas precedent. Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| Kissofdeathme a răspuns:

Pai inseamna ca nu ai spatiu suficient cupleaza o memorie externa si incearca iar. asa am patit si eu si mi-a mers dupa ce am facut cum ti-am sps happy bafta