| nobody5568hf a întrebat:

Va rog sa imi spuneti daca pot juca online jocuri cu volan! Daca da se poate juca v-as ruga sa imi dati site-ul unde pot juca! Va multumesc! FUNDA!*

2 răspunsuri:
| nousername4875 a răspuns:

Nu se poate juca, dar poti cumpara un volan (cum am eu) si scoti jocuei speciale, plasezi normal volanul pe masa, si incepi sa joci

| RaVuL a răspuns:

Nu nu se poate juca online daca vrei cu volan sa te joci trebuie sa iti scoti de pe net Need For Speed Underground sau Most Wanted sau Hot Pursuit sau Shift sau daca vrei poti sa joci si 18 Wheels ala cu tiruri.deci doar jocuri full instalate in PC si ca sa joci cu volan drebuie sa umbli la optiuni la toate jocurile sa nu fie pe keybord/mouse as fie pe Gamepad. Sper ca m-ai inteles
Funda