| Iloveblue12345 a întrebat:

Vreau sa comand ceva de pe AliExpress, dar nu am card de credit.Nu se poate plati cand ajunge coletul? Adica sa dau eu banii. Eu am vrut sa comand, dar trebuie sa pun chestio despre un card de credit sau ceva de genul
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Sunshine123 a răspuns:

Eu am comandat de pe Aliexpress de vreo 4 ori, nu se poate face plata cand ajunge pentru ca nu iti vine curierul acasa, comanda iti vine prin posta in termen de vreo 1-2 luni, sper ca stiai asta, au preturi mici si o gama larga de produse dar dureaza a naibii de mult sa iti ajunga comanda. Daca tu nu ai card, foloseste-l pe al parintilor tai cu stirea lor si le poti da banii inapoi. Sper ca te-am ajutat! Fundita?

| Iloveblue12345 explică (pentru Sunshine123):

Multumesc,si da stiam ca ajunge doar peste 2 luni

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se poate. comertul international nu se face ramburs